| Chocolate_8650 a întrebat:

Ce pareri aveti despre jocul "4story"?

Răspuns Câştigător
| LeoMessi38 a răspuns:

Este un joc minunat, la inceput eram obsedat de el, ma jucam mereu am facut lv 61 dar m-am lasat, mai am unu de 41 preot cel ce 61 a fost somnambul daca vrei ti-l dau pe ala de 41

5 răspunsuri:
| Michy_1562 a răspuns:

Hmm grafica bunicica, caracterele misto, magiile sunt faine ce nu imi place e ca se creste greu in rest e superrbig grin.

| Simiina8 a răspuns:

Stiu ca se pot juca si fetele. normal jocul este de baieti.am o impresie buna. este fain jocul. eu sunt fata... funda plzz

| SME a răspuns:

Am jucat era bunicel dar jucam cu hack happy! dar nu imi mai place am avut lvl 90 (cu hacku desigur).
joaca si vei vedea cum ewinking bafta la lv!

| Eu_3289 a răspuns:

Grafica e buna, povestea e interesanta, ai multe optiuni cand e vorba de caracter dar cresti un pic cam greu.Eu ti-l recomandbig grin

| Lyvyw a răspuns:

E minunat! Poti sa faci o gramada de lucruri grozave. Mie imi place in special razboaiele la care particip cu breazla. Poti sa faci raiduri si sa ataci inamicul. Da o ocazie buna de socializare.