| dyanaalways a întrebat:

Ce placa audio pot sa instalez de pe net daca am windopws xp professional versiunea 2002 si service pack 3? va rooog este urgent.cele mai bune raspunsuri primesc funda. cele cu linkuri de asemenea.multumesc

2 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Nu conteaza ce windows ai, trebuie sa cauti driverul pentru placa ta de sunet! si pentru asta trebuie sa afli cum se numeste exact! asta poti afla cu programul everest sau aida 32! bafta!

| bobik91 a răspuns:

Nu trebuie sa stii exact cum se numeste placa ta pentru ca sunt programe care fac treaba asta pentru tine. descarca driver easy si instaleaza-l apoi dai check si acest program iti cauta drivere tot ce ai nevoie in pc. apoi dai download la ce doresti apoi instal. sfatul meu este dupa ce ii dai download sa dai instal manualy iti deschide un folder cu driveru si ii dai manual. ca sa ii dai automaticaly cred ca trebuie cont platit.
http://tonuri-apel.com