| DaFrateEuSunt a întrebat:

Ce pot face? Am facut update la BIOS ca un dobitoc ce sunt si acum singurul joc care are probleme este FIFA 23 din cauza Anti-Cheat-ului asta smecher rau de tot. FIFA 22 merge perfect (chiar daca este cumparat pe Steam). Ma puteam juca FIFA 23 inainte de update.

3 răspunsuri:
| DaniTIRB a răspuns:

Cel mai probabil cand ti-ai dat update la bios, ai pierdut cateva din setarile initiale. Asadar, una dintre setarile din bios contribuia la rularea antiviusului. Poti da un screenshot cu eroarea pe care ti-o da de la anticheat?

| DaFrateEuSunt explică (pentru DaniTIRB):

Imi da crash pc-ul

| DaFrateEuSunt explică (pentru DaniTIRB):

Nu sta la discutii. isi da restart singur, de parca a fost suprasolicitat si nu a avut destula energie incat sa imi porneasca halalul asta de joc