| WalterWhite a întrebat:

Ce preferati Pepsi Sau Cola? Eu prefer cola e mai acidulat si mai dulce! funda pentru cel mai bun rasp.

Răspuns Câştigător
| Turquoise a răspuns:

Da oameni buni stim ca nu sunt sanatoase. Dar ce mai e sanatos in ziua de azi? rolling eyes

22 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Cola da!:X de asemenea imi plac mult nestea si trendy!:X

| anka a răspuns:

Nu pot sa aleg intre doua otravuri.

| VisualBasicExpert a răspuns:

Eu prefer fanta de struguri(5 lei doi litri laughing )

| VisualBasicExpert a răspuns:

Mai prefer si gagica aia din poza de la tine laughing e foarte buna si cu putin acid laughing imi dai o gura? laughing

| marrr a răspuns:

Nu-mi plac chimicalele, nu-mi place sa ma distrug pe interior.

| Turquoise a răspuns:

Pepsi twist lemon

| MidnightLady a răspuns:

Nu prefer nimic dar am o curiozitate: care sunt criteriile pe care le vei folosi pentru alegerea celui mai bun raspuns?
De aia are TPU atati utilizatori, ca jumate din ei te intreaba ce suc preferi, cum te cheama sau daca-ti place Montana. Si bineinteles ca te premiaza pentru raspunsul la o asa intrebare inteligenta cu vestita fundita.

| ANdrei_6696 a răspuns:

Ma pis si pe cola si pe pepsi nu is bune de nimic ****mas in ele

| MrNobody a răspuns:

Nici una. Cele mai nesanatoase bauturi.

| oVeveritzaDulcexD a răspuns:

Sunt bune la gust si foarte rele in organism

| oVeveritzaDulcexD a răspuns:

Sunt bune la gust si foarte rele in organism.

| blue95 a răspuns:

Cola

| dana_9056 a răspuns:

Eu prefer cola uni zic ca nu este bun si ca iti creaza probleme dar celor care nu le place mai bine sa nu il bea nu au dreptul sa comenteze

| maryanaruto a răspuns:

Io una prefer pepsi pentru ca de ala beau mai dessbig grinlaughing

| Christina a răspuns:

Dependenta de Cola love struck

| liongirl a răspuns:

Bună!happy
Prefer Pepsi fără zahăr.:-p
Bye!kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu prefer Cola, mi se pare mult mai bun Pepsi Max, are maxim din toate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu prefer o bere... e mult mai buna

| Marcela a răspuns:

Cola drooling
da de acord cu tine happy

| dianaaxd1 a răspuns:

Eu prefer pepsi

| Barbie_9570 a răspuns:

Nici Pepsi nici Cola...sucurile fara acid sunt cele mai bune.
Incerci?winking

| Adelaida_3930 a răspuns:

Spatiu, n-a raspuns