| Crisan_Alexandru_1997 a întrebat:

Ce procesor e mai bun si mai ieftin pentru laptopul meu?
AMD E-300 APU with Radeon(tm) HD Graphics 1.3 GHz
2.00 GB RAM
AMD Radeon HD 6310 Graphics

PS : Vreau sa imi mearga fifa 14!big grin

Răspuns Câştigător
| nemesis1000 a răspuns:

Inca ceva : procesorul APU fusion E-300 este lipit pe placa de baza la Laptopuri si nu poate fii inlocuit.Mare atentie...

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| nemesis1000 a răspuns:

Amd E-300 este varza.Nu o sa-ti mearga mai nimic, si chiar daca va merge ceva, va functiona sacadat.NU RECOMAND. Pt.jocuri iti trebuie minim : procesor i3, placa video dedicata 1gb ddr3, hdd 500gb, ram 4gb ddr3 si un windows pe 64 biti.Bafta.

| CristinaMaria1987 a răspuns:

Vezi mai intai ce socket ai, iar apoi iti poti alege unul de aici care sa se potriveasca cu socketul tau
http://bit.ly/1axdETL