| GottaLOVEpink12 a întrebat:

Ce program folosesc ca sa editez un joc? Adica sa schimb personajul, miscarile, imaginea de wallpaper
(cum ar fi sa fie pusa o imagine cu mina veche si eu nu vreau o mina veche ci o gradina cu trandafiri.

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Muresan_Filip_1996 a răspuns:

Incearca Unity 3d si dupa acea mai vorbim si de editat! OK

4 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Teoretic esti praf. Problema e ca in realitate esti si mai si. :/. Nici nu inteleg despre ce vorbesti?

| Aditu231 a răspuns:

Despre ce joc vorbesti?

| GottaLOVEpink12 explică:

Mda...nimeni nu ma intelege.am imagine prea fanatastica pentru voi.

| gandacu879 a răspuns:

Vreau sa editez jocuri mai vechi...cum ar fi: ninja gaiden, contra, batman, etc. ce program de editat stiti? nu vreau sa creez jocuri ci doar sa le editezbig grin