| Happy a întrebat:

Ce program pot folosi casa pun imagini pe muzica.Am vazut pe youtube si-miplace f mult cine imi da o adresa de unde pot descarca programul,, gratuit" are de la mine fundita si diploma!big grinhappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows movie maker care vine în pc sau dacă nu îl descarci simplu scrii pe google windows movie maker sau dacă vrei ceva un pic mai bun zic eu;)) descarca-ți muvee autoproducer ( http://www.brothersoft.com/muvee-autoproducer-3883.html ) doar ca îl iei în proba de 30 de zile parca dar e super tare:X

6 răspunsuri:
| waXonwaXoff a răspuns:

Pai sa o luam incet, moviemaker e in calculator.nu trebuie instalat.tot ce trebuie sa faci este sa apesi start>>>run,
scrii in casuta aia moviemk, apesi enter si gata

| ViVi a răspuns:

Windows movie maker este in calculatorul tau odata cu instalarea windousului gasesti si programul de facut filmulete cu imagini si muzica big grin bafta

| ☺Clau☻ a răspuns:

Http://picasa.google.com/

Mai este programul asta, Picasa se cheama, este usor de folosit, poti scrie si pe poze, poti face colaje si mai multe lucruri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows Movie Maker.
Daca vrei trimite-mi un PM si te voi ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste ProShow Producer 4. 0 http://www.kaz3.info/......e-uri.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place si mie