| ArTuR10 a întrebat:

Ce programe cunoasteti care poate sa faca video folosind un fon muzical si diferite imagini?

5 răspunsuri:
| KiddaBăă a răspuns:

Movie Maker, îl ai în windows happy. În cazul în care ai windows Vista sau 7. happy

| ArTuR10 explică (pentru KiddaBăă):

Aceastai programa la toate windowsurile, dar altele care nu sunt instalate odata cu windowsul

| KiddaBăă a răspuns (pentru ArTuR10):

Nu am înțeles ce ai vrut să spui, însă mie mi.a mers perfect atât pe windows 7 cât și pe vista happy.

| ArTuR10 explică (pentru KiddaBăă):

Eu am vrut sa aflu alta programa in afara de movie maker, mie nu-mi prea place sa lucrez cu movie maker si vreau alt soft sa aflu de acest gen

| KiddaBăă a răspuns (pentru ArTuR10):

Altul nu știu, sorry.