| anonim_4396 a întrebat:

Ce programe folositi/cunoasteti pentru a face filmulete? In afara de windows movie maker. p. s. am windows xp, cam putini rami si nu am pic de experienta big grin

Răspuns Câştigător
| Canyounot a răspuns:

foloseste video pad video editor are o gramada de efecte super pe care le poti folosi si poti sa si filmezi din el sau sa bagi date din calculator. daca il iei pe o anumita perioada il dezinstalezi cand se termina si il instalezi iar (de obicei perioada e 14 zile)
Crede-ma pe cuvant e extraordinar!:*