| ShadoWKilleR a întrebat:

Ce programe imi trebuiesc pentru a-mi merge COMPUTERUL mai repede?

13 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Daca-i praf, poti sa-i pui orice program pe el, ca tot praf o sa ramana, dar totusi... ai putea sa face overclock la procesor, destul de riscant, si sa-l faci sa mearga mai repede.

| KodrutZ a răspuns:

Se numeste "programul de upgrade a vechiturii la un calculator cu care sa nu iti fie rusine" si, din pacate, cam costa...

| imaqtpie a răspuns:

Daca pc este "praf" nu ai ce sa faci.

| IonutAxi a răspuns:

Cel mai bine strange niste bani si ia-ti un procesor ..ram palca video ..sau mai degraba o noua unitate happy

Răspuns utilizator avertizat
| Niiiicu a răspuns:

In general programele care pretind ca fac asta mai degraba il incetinesc, cel mai bine e sa il faci din setarihappywinking

| RawGrey a răspuns:

Bă... Iei ciocanu si un cui si bagi in computer pana iî faci vreo 5-6 găuri așa dupaceea poți sa te joci liniștit! Iați alt PC frate ce să îi faci?

| BuciSh0t a răspuns:

1.Scoatel pe geam
2.Inchizi ochii
3.Ii dai drumu incet
4.Te asezi in pat ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat
5.Vin parintii tai.
6.Dai vina pe sora,fratele, cainele, pisica, calu, vaca, vecinu
7.Ai un nou PC!

hai gata gluma...
poti folosii pentru jocuri GameBooster

si daca ai nev in general foloseste TuneUpUtiliteshappy sper ca te-am ajutat.

| Niiiicu a răspuns (pentru BuciSh0t):

Imi plaace raspunsul taulaughinglaughingwinkinginsa eu am folosit tuneup si din comtra l-a incetinit, dar difera de la pc la pc

| ĉøďяüт a răspuns:

In niciun caz antivirus