| darkhell217 a întrebat:

Ce programe mai exista precum Teamviewer sa intri in pcu-ul cuiva pentru al ajuta cu diferite chestii?

6 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Remote desktop. Trebuie pc-ul persoanei respective configurat pentru a functiona ca un workstation. Pe baza unui user+ip+pass sa navighezi.Alta varianta este sa transformi pc-ul intr-un server VDS.

| AlexMrs a răspuns:

E singurul! pentru ce ai nevoie de altul nu e suficient de bun asta?

| johnnyMe a răspuns (pentru AlexMrs):

Iti recomand sa te uiti un pic la GoTOMyPC...s-ar putea sa iti schimbi parerea!

| AlexMrs a răspuns (pentru johnnyMe):

Serios? Nu merci!

| johnnyMe a răspuns (pentru AlexMrs):

Ce sa spun avem fum! laughing