| cFlorin a întrebat:

Ce PSP-uri se modeaza permanent? Ce PSP -uri se modeaza temporar? Ce PSP-uri nu se modeaza? FUNDA! (extongueSP 2001 cu placa de baza TA-808v2 nu se modeaza)!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Modarea nju se face permanent sau temporar. Odata ce ai facut asa ramane, numai daca umblii tu. Modele 1000 si 2000 se modeaza apropae toate. 3000 cateva. Nu prea le am k psp, da cu ps2 si wii le am. psp go nu am auzit ca lau modat sa mearga jocurile
vita nici na aparut in ro laughing si modelul 1000e ink nau resuti sal modeze