| ed23tm a întrebat:

Ce rank trebuie sa ai ca sa devi expert TPU?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Acordarea titlului de expert TPU nu tine seama, in primul rand, de locul tau din clasament, ci de calitatea raspunsurilor pe care le dai.
Poti vedea in acest sens motivarea echipei TPU la acordarea titlului de expert lui Nccmn.

| valy a răspuns:

100winking

Stefan
| Stefan a răspuns:

Echipa de pe TPU va decide daca meriti aceasta onoare. Eu it urez mult succes!

| adry_4721 a răspuns:

Pai trebuie sa ai cele mai multe puncte. Fundita?:X

| Jimmski a răspuns:

Sa fi in primii 70 fundita pls si sunt sigur, ca varamea e prima in top si cand a fost a 70-a a fost experta