| Lala20 a întrebat:

Ce recomandati: Samsung Galaxy Ace sau Samsung Galaxy Mini? Justificati!

7 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Prima optiune bineinteles

| DdiiiAa a răspuns:

ACE...normal...dc iti iei un telefon si dc totusi dai cv bani.iti iei cv care sa arate si bine, adica si mini arata destul de bine dar ace e ca un iphone 4.bafta:*:*:*

| Pinguuuin01 a răspuns:

Samsung Galaxy Mini...Si o prietena are si e foarte bune telefonulhappy. Poti sa intri pe internet,sa vezi videoclipuri, are camera de 3, 2(ies foarte bine pozele) si multe altele.
Sper ca te-am ajutat.

| Lavy a răspuns:

Eu zic ca amandoua sunt bune! Eu am un Samsung Galaxy Mini si sunt foarte multumita de el! Bafta in continuare!

| FroddoLikesBlood a răspuns:

Consider ca Samsung Galaxy Ace e mai bun.Am sa sa iti dau link cu fiecare telefon pentru am imi justifica parerea.Pur si simplu asa i opinia mea.E la latitudinea ta,ce telefon vrei, care ti place mai mult, eu doar te ajut cu o parere.Aici e Samsung galaxy mini:http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_mini_s5570-3725.php si aici e Samsung galaxy ace :http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_ace_s5830-3724.php

SPer ca te am ajutat. Funda?:-*

| DanySpeedy a răspuns:

Eu am Galaxy Mini si sunt foarte multumit.Dar iti recomand Ace