| TheSpecialOne a întrebat:

Ce sa aleg dintre INGROZITORUL Android de pe Galaxy S (am auzit ca e foarte complicat) si simplitatea de pe Iphone 3gs? Dintre sisteme as alege fara nici o problema iOS dar la specificatii tehnice Galaxy e net superior din orice punct de vedere. Oare poate un OS bun ca iOS sa reduca diferenta de hard-ware?

P. S. In general nu e problema ca Androidul e complicat ci ca are anumite bugg-uri, android market e plin de aplicatii aduse de pe Apple si in rest numai gunoaie care nici nu merg, si ca autonomie bateriei e de aproape 1 zi pe cand la Iphone 2 zile si ceva poate chiar 3.

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.fiecare cu parerea lui!
tu zici ca android e groaznic...dar eu zic ca este cu mult peste ios.

Răspuns utilizator avertizat
| TheSpecialOne explică:

Apropo la Android trebuie sa platesc ceva ca sa trec de la 2.1 la ultima versiune de 2.3.3?

| TheSpecialOne explică:

Si mai intreb odata costa ceva sa fac update-ul de la 2.1 la 2.3?

| Frozen a răspuns:

Tine minte ca iPhone e dependent de iTunes, iar Galaxy S mai nou, cu versiunea de Android 2.3 nu mai este asa de "ingrozitor". Citeam anumite comentarii ca se misca extraordinar cu acest update.Alege exact ce iti place si cum iti spune inima...

| Frozen a răspuns:

TheSpecialOne: Nu costa absolut nimic, este gratis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haha galaxy s fara nici o discutie