| TheSpecialOne a întrebat:

Ce sa aleg intre Nexus S si Samsung Galaxy S... Sunt foarte indecis deoarece au preturi asemanatoare. Sau ar trebui sa dau ceva mai mult pe un Iphone 3gs 8gb?

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Daca vrei sa il iei fara sa ii pui modificari, mai tare e Nexus s. Daca vrei sa il iei pentru modificari, galaxy s e perfect. Oricum, daca vrei doar calitate, ia galaxy s-(ecran, camera si restul).

| lucian a răspuns:

Nexus S

| diaηα a răspuns:

Samsung Galaxy S!
sa nu`ti iei iphone. oh go on nu meritta straight face ii mai bun Galaxy S`u. :*

| niNNu a răspuns:

Samsung Galaxy S!

| Andrei_3853 a răspuns:

Eu zic Nexus s ca galaxy s e invechit deja nu mai zic de 3gs are 2 ani. daca te ajuta la ceva mai trage cu ochiul la siteul lor.pe mine m-a ajutat...

| stiandan a răspuns:

Depinde ce anume te intereseaza sa obtii de la telefon. Uite un articol interesant aici - http://bit.ly/gXizy1

Succes

| generosu a răspuns:

Acum 2 ore as fi spus Nexus s dar acum nu stiu ce sa mai spun happy
Nexus este un telefon fashion mai mult pentru buisness nu este pentru aplicatii cum ar fi (jocuri,muzica, video). Acum as spune Samsung galaxy S big grin
Cat despre iphone eu zic,, NU,,
Si cum spunea srsdani acel telefon nu are acele aplicatii pe care ti-le doresti tu asa ca va trebui sa iile pui tu singurell. Desi prin acestea nu spun ca Nexus nu este un telefon bun cu platforma android 2.3... dar aceasta este parerea mea. sper ca ti-am fost de ajutor. fundita va rog puppy dog eyes...