| Angel977 a întrebat:

Ce sa aleg, o tableta Huawei matepad t8 sau un telefon Huawei mate 20 lite? Vreau sa ma uit la filme și anime-uri in special si nu știu care ar fi mai util, telefonul sau tableta? Care ar fi avantajele și dezavantajele fiecăreia?

Răspuns Câştigător
| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Daca interesul tau este doar sa te uiti la filme, atunci tableta clar, caci ecranul e mai mare si iti va fi mai usor. La telefon ecranul e mai mic si iti va fi mai greu.

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Pai daca n-ai telefon, ia-ți unul.

| LPCTSTR a răspuns:

Tableta este ghiolbana, telefonul este mai multi-functional.
De altfel, nu recomand sa mai cumperi telefoane/tablete de la Huawei, ca s-au certat cu americanii si nu mai au acces la GMS, deci vei plange impreuna cu ceilalti care au cumparat recent ca magazinul lor de aplicatii este cam sarac.