| User252426 a întrebat:

Ce sa bag ca sa am ferestre windows 10/11 pe macos Catalina?

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Poti instala Windows pe orice Mac Intel. Nici macar nu mai ai nevoie de MacOS.

| alexxserb a răspuns:

Pentru a rula Windows 10/11 pe macOS Catalina, poți folosi Boot Camp pentru o instalare pe partiție separată sau software de virtualizare precum Parallels Desktop sau VMware Fusion pentru a rula Windows într-o mașină virtuală pe macOS.

| User252426 explică (pentru alexxserb):

Eu vreau ceva gratuit permanent.

| Anonymous2824 a răspuns:

Sincer de ce nu folosești ecosistemul pe care toți îl avem: Windows + Android?