| Aaaaaaaaandrei a întrebat:

Ce sa cumpar un ps3 sau un xbox?(vreau decat sa ma joc nu sa ascult muzica sau altele)

Răspuns Câştigător
| NeneaToaster a răspuns:

Dezavantaje si avantaje la ambele jocuri
Uite cateva:
PS3:
1080p la jocuri
jocuri putin mai scumpe
Grafica mai buna
Xbox:
60fps constant->setari video mai scazute
comunitate mai proasta(copii strigant peste tot)
se poate strica foarte usor(inelul rosu)

6 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Desi am fost f mult timp fan PS3... Iti recomand Xbox360.

Numai bine,
Shinwinking

| BLKZ a răspuns:

Amandoua au dezavantajele si avantajele lor iar daca tragem o linie, sunt la egalitate. Pur si simplu e o alegere personala.

| xXyOnutZhXx a răspuns:

Xbox...ii cel mai bun.

| Alyn4U a răspuns:

PS3, joci online gratis si daca vrei iti dau id meu si jucam online daca iti ei pes 2012 si ce jocuri o sa avem in comun. Funda?big grin

| Mine_MineWorker_1993 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic in linii mari sunt cam aceeasi marie cu aceeasi palarie insa ti-as recomanda ps3 fiindca poti vedea filme bluray si multiplayerul la toate jocurile este gratis pe psn fata de xbox unde iti trebuie gold aaa si un alt avantaj e pretul la jocurile de ps3 care a scazut in mare parte dar iti sugerez sa arunci si cate o privire la reducerile de pe PSN

| gabrielgp a răspuns:

Pe xbox ai jocuri putine cu grafica buna pe ps3 ai jocuri multe cu grafica buna deci ps3 normal este la acelasi pret si sunt foarte multe jocuri gen grand turismo 5