| andutz a întrebat:

Ce sa fac ca sa iau bani de pe myyearbook pe imvu. La inceput, prima data, mergea, dar apoi nu mi-a mai mers. Imi zice ca balanta dintre Imvu si Myyearbook e insuficienta. Pe imvu am mai putin, mult mai putin ca pe myyearbook. Ce pot face ca sa-mi mearga?

3 răspunsuri:
| B3belusha a răspuns:

Treb sa ai o anumita suma pentru a efectua transferul de asta nu te lasa. Inseaman ca mai trebuie sa faci bani pe my year book, si atentie ca poti maxim un transfer pe zi.
succes happy

| ღAdaBuăღ a răspuns:

Andutz deci da la youtube si scrie acolo asa,, cum fac credits cu meetme?,, si iti arata multe filmulete si unul de acolo trebuie sa fie bun si faci cum iti arata

| lolitza a răspuns:

Deci trebuie sa ai acolo 1. 000. 000 lunch money si cand intri la echange cand scrii suma de bani mai intai scrii 500 la imvu si apoi tiapare cati lunch money trebuie sa ai la myyearbook (vezi ca liniuta sa fie spre imvu ) si daca nu ai acolo la yeearbook cat inseamna 500 credits inseamna ca ai credit insuficient dar poti sati activezi tolbaru la myyearbook si sa joci jocuri si vei primi bani. fundita?