| Mov10 a întrebat:

Ce sa fac daca pe mess cineva m-a pus la offline?
el vede ca sunt online?
el poate primi mesajele de la mine?
ce pot face ca sa anulez aces offlone?
(stiu ca m-a pus pentru ca mereu imi apare mie offline dar lumea imi zice ca e online, si sigur nu e ignorr)

4 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

S-o luăm de la capăt...
Nu ai ce să faci, el te-a pus pe offline şi asta e, a dat tastă dreapta pe tine, s-a dus la Stealth settings şi a selectat "Appear permanently offline to Mov10".
El vede că eşti online, clar, doar dacă tu nu faci cele de mai sus, atunci nu te mai vede nici el.
Poate primi fără probleme mesaje, atâta doar că tu apari că "dormi" când i le trimiţi.
Nu poţi face nimic să-l anulezi, doar el poate. Eventual, în cazul în care să zicem nu ştie cum, să dea tastă dreapta pe numele tău, Stealth settings, apoi să selecteze "Appear online to Mov10".
Cam atât... Baftă!

Răspuns utilizator avertizat
| magdaliciii a răspuns:

Poi daca tea pus pe offline vede cand esti pe mess.si primeste si mesaje.si el poate sa te scoata de la offline.

| Melaniaaa a răspuns:

Da,Da nu poti. Doar el poate sa te scoata de la offline.