| dannys a întrebat:

Ce sa fac sa nu mi se mai salveze mesajele de la mess? Eu imi dezactivez arhiva si cred ca undeva este activata.Se activeaza singura de unde so dezactivez cand sting calculatorul imi arata msj din arhiva.

Răspuns Câştigător
| Eddie_4354 a răspuns:

Este din cauza versiunii tale de messenger. noua versiune mess 10. nu 11 subliniez. nu 11. 10 este cea mai buna varianta de messenger in care aceste probleme si altele de altfel sunt rezolvate. in cazul in care ai deja mess 10 dezinstaleazal si instaleazal iar. pentru ca exista versiunea mess 10 HD care de fapt tot 10 se cheama. o dezinstalezi pe asta si intri si descarci versiunea cea buna de pe acest site.
http://messenger.yahoo.com/ va functiona cu siguranta