| terminator_7004 a întrebat:

Ce sar merita ipod touch 4G sau iPhone 4?

6 răspunsuri:
| pinkrulz1994 a răspuns:

Pai ipod. e ipod...si iphone e telefon... logic ca IPHONE!

| djacido a răspuns:

IPhone 4 normal. IPod Touch este mai mult pentru muzica, dar si cu IPhone-ul poti asculta muzica si poti sa faci si alte chestii pe care la IPod nu le poti face. Cel mai important este ca poti telefona.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ce ai nevoie... Daca vrei un Mp4 de calitate pe care poti vedea filme, juca jocuri, face poze, filma... Atunci iti iei iPod. Daca vrei sa faci toate cele de mai sus si in plus sa vorbesti la telefon si sa ai GPS atunci iti iei iPhone. Chestia e ca un iPod Touch 4g e 10 mil, iar iPhone 4 e 30 mil, deci depinde si de cati bani ai la dispozitie.

| marales a răspuns:

Iphone4 logic

| Razvan345 a răspuns:

Ipod touch 4G are FIX aceleasi chestii ca iphone 4, numai ca pe iphone 4 mai poti si sa sunihappy.

| Razvan345 a răspuns:

Ipod touch 4G are FIX aceleasi chestii ca iphone 4, numai ca pe iphone 4 mai poti si sa sunihappy.