| Aecnav a întrebat:

Ce se mai aude de Mozilla Firefox 4, cand va fi lansata oare (nu beta)?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inca nu am vazut sa fie fixata o data exacta, chiar aseara m-am uitat sa vad in ce stadiu mai este, deocamdata este Beta 7. Cred ca nu mai au mult de lucrat la el. Numai bine!

4 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

De cand e Mozilla Firefox 4 o ea? In orice caz, se va lansa degeaba. A ramas in urma la majoritatea capitolelor! Il vom vedea in versiunea finala in primul sfert al anului 2011. In afara de extensiile alea care oricum il fac mai lent...nimic nu mai e de el!
Apropo, se scrie "va" in loc de "v-a".

| ionel a răspuns:

Ultima data citisem o stire ca au amanat lansarea editiei 4, estimau o noua data la inceputul anului 2011. Sincer foloseam mozilla de vreo 3 ani, dar acum 2 saptamani mi-am instalat Google Chrome si e superb (mananca mai putine resurse, nu am avut probleme cu plugin-urile merge vmware server brici happy, viteza cu care navighezi este mult mai buna ). Am incercat chiar si gmail. superb si asta... are mai multe optiuni decat yahoo mail. Bravo baietilor astia de la google fac treaba buna.

| Aecnav explică:

Si eu folosesc si google chrome! Dar acesta are oare ceva varianta beta? Ce facilitati va aduce in plus pe viitor?

| Aecnav explică:

Nu a mai auzit nimeni nimic de lansarea mozilla firefox4?