| CataCool112 a întrebat:

Ce site ati vazut prin alte tari si ati vrea sa vedeti si aici, in Romania si despre ce sa fie? Vreau sa deschid un site (am resursele necesare si toate cele) si vreau niste idei. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| aCek1ng a răspuns:

Ar fi indicat un site diversificat, acu depinde de preferinta.
Eu personal prefer site-urile de gaming insa cele mai cautate site-uri sunt de genul IT sau promovare online gratuita.

| CataCool112 explică (pentru aCek1ng):

O sa fac o revista online editata in Maya despre gaming si IT

| aCek1ng a răspuns (pentru CataCool112):

Sa imi dai si mie dupa un mesaj cu link-ul happy M-ai facut curios big grin

| CataCool112 explică (pentru aCek1ng):

Ok, doar ca o sa dureze ceva vreme pana pun totul la punct.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ceva gen 9gag mi-ar place. Sau ceva despre natura din România, avem o țară frumoasă ar fi păcat să nu o arâtăm.