| blue29 a întrebat:

Ce site-uri cu teme pentru xp stiti sau recomandati? Folositi teme pentru personalizarea xp-ului? Eu momentat am Brico Pack instalat dar as vrea sa incerc ceva teme noi. Mulumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| asko a răspuns:

Http://niwradsoft.deviantart.com/art/Seven-Remix-XP-2-3-112590511
sau cauta teme pentru windows blinds sunt multe chiar

7 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Totusi XP este de acum multi ani! De ce nu incerci Windows 7?happy

| ΔH a răspuns:

Cu exceptia acestei saptamani, cand am fost nevoit sa bag XP-ul, pentru a incerca NFS Shift, care si asa nu-mi merge oh go on
Nu mai folosesc XP, din Februarie.
Windows 7 Rulez big grin
Am sa-l bag din nou week-end-ul viitor.

| blue29 explică:

Am folosit si Seven Remix Xp dar parca tot mai mult imi place cel cu vista. Alte site-uri mai stiti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu foloseam așa ceva pe vremea când aveam XP. Corupe regiștrii și îngreunează sistemul de operare, și asta pentru ce? Pentru o interfață un pic modificată?

| YepIsSuspended a răspuns:

Vista inspirate pack 9
Face Xp-u exact ca vista free

| YepIsSuspended a răspuns:

Vista transformation pack 9*pardon