| annammaryya a întrebat:

Ce site-uri de gen woozworld, fantage, club penguin, buildabearville, moshimonsters, dinookids, webkinz stiti? dar sa nu trebuiasca anumite programe da si daca is cu programe merge.Multumesc!

56 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ourwold si apesi pe play si alegi baiat sau fata cu placere by buruga georgiana nr telefon 0763621342

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

WoozWorld, OurWorld, StarDool, LadyPopular,. si mai sunt multe pe care le folosesc big grin...doar ca nu mi le mai aduc amintebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt alex vrei sa facem sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa stardoll... idressup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca www.ladypopular.com sau www.ladypopular.ro (este versiunea in romana). Mi se pare tare site-ul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pandanda, ubiworld, barbie girls, lady popular, ourworld, imvu, stardoll si nu-mi mai vine in minte nimic>sorryhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Waht

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady popular, miss bimbo.com, foopets ♫ ♪ ♦ ♥ ♣ ♠ ♂ nu-mi trebuie fundita ♫ ♪ ♦ ♥ ♣ ♠ ♂

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kidstudio si Ourworld

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sitiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tare e pandanda am jucat am lv 25 si is mb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Panfu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze ca iti spun asa de tarziu dar abia acum am vazut aceasta intrebare... deci:
Lady Popular:X (e fain)
Star Doll
Webkinz
Club Penguin
Pandanda
Panfu
Wooz World
Our World
Ubi World
Girlsense
Miss Bimbo
Super Secret
Fopets
Scz dar altele nu mai stiu...:X:X Sper ca te-am ajutat:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau mai este www.downworld.com e bun jocul eu am cont e super fain sunt din dorohoi am 7 ani si ma cheama plamada bianca ziua mea de nastere e pe 18 may 2004

| Yuuki_5557 a răspuns:

Www.play.pandana.com si nu mai stiu:d...scz

| 280Monica280 a răspuns:

Încearcă Nakamas. Nu e genul pentru copii mari, dar merge big grin
Cel mai bine încearcă Howrse. Eu joc şi nimeni nu se lasă de el, toţi îl adoră! :X Ţi-l recomand. Fundiţa?

| sunshinegirl_7663 a răspuns:

Our world e cel mai tare joc online
\m/

| sabrisabrinuta a răspuns:

Pai sunt: smallworlds, panfu, pandanda, pandana, ourworld, secretbuilders, stardoll, si tot ce ai zis tu, le stiu si joc pe toate de 4 ani happy si pls stelutza

| ☺ Must be really☺ a răspuns:

Ubiworld.comhappye super tare daca sti cum sa te joci pe el

| andrey_3950 a răspuns:

Transformice ourworld panfu woozworld

| AlexxDeeDee a răspuns:

Poti sa incerci our world... e fain, si nu necesita un alt program.

| alepopa2002 a răspuns:

Wizard 101

| iuliastyle23 a răspuns:

Iti dau jocuri si iti scriu si numele de uitlizator in caz ca vrei sa fim prietene:

Webkinz=bambiworld10
Stardoll=SangedeVampir
Howrse=VampireDarkNight (Cand iti faci cont, la sponsor scrii Howrse)
imvu=MysteryDarkNight
cainevirtual=ponylife
wizard101 (trebuie descarcat)
StarStable
Bella Sara
My horse club
SuperSecret
Poney Valle
Pet pet parca
SmallWorlds
Our World
Si cam atat

| TaeYang71 a răspuns:

FreeRealms, superSecret si gasesti si altele pe www.konturi.ro.Eu ma uit la numele jocului si iti da si conturi cu parola!

| denycool a răspuns:

Cu neplacere