| apetreisergiu a întrebat:

Ce tableta ar fi mai potrivita pentru jocuri in special cele de pe facebook dintre aceste 3 variante sau daca aveti alte recomandari dar sa nu depaseasca 500 ron:
1 Tableta Serioux Lightstorm SM8A1QC cu procesor Quad-Core Cortex A9 1.60GHz, 8" IPS, Multi-Touch, 1GB DDR3, 8GB, Wi-Fi, Android 4.2.2 Jelly Bean
2 Tableta Vonino Sirius EVO QS cu procesor Quad-Core A9 1.60GHz, 7.9", IPS, 1GB DDR3, 8GB, HDMI, Bluetooth, Wi-Fi, Android 4.2.2 Jelly Bean, Black/Dark-Blue
3 Tableta Prestigio MultiPad 4 Quantum 7.85 cu procesor Quad-Core Cortex A9 1.60GHz, 7.85", 1GB DDR3, 8GB, Wi-Fi, Android 4.2 Jelly Bean, Dark Blue
multumesc

2 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Nu trebuia sa ne dai si datele acelea (wi-fi bluetooth si android). Sunt de ajuns chestiile esentiale. Din cele spuse mai sus cred ca toate ar fi bune la jocuri happy

| wanted1 a răspuns:

1 Tableta Serioux Lightstorm SM8A1QC cu procesor Quad-Core Cortex A9 1.60GHz, 8" IPS, Multi-Touch, 1GB DDR3, 8GB, Wi-Fi, Android 4.2.2 Jelly Bean
1 e buna