| cristitoader13 a întrebat:

Ce tableta imi recomandati in jur de 400 500 maxim 600 pentru jocuri si navigare pe internet.

5 răspunsuri:
| Sharky_Fistis_1993 a răspuns:

Recomand cu incredere o folosesc de 3 luni:

http://www.pcgarage.ro/......ndroid-40/

Funda?

| DanielVălean a răspuns:

Allview. E cea mai buna marca de tableta romaneasca. Ti-o recomand. Eu am Allview Viva Q7 si mi-am descarcat fifa 14 si need for speed pe ea si imi merg ca apa jocurile. Cat despre internet la fel. P.S. Mi-am cumparat-o cu 399 lei, din Domo.

| NuMaCheamaNicicum a răspuns:

Allview Speed City.(acum 1 an 1/2 era 500 lei)E buna.Eu am avut o problema cu ea :dupa jumatate de an, o incarcam, functiona aprox. 15 minute (pana ajungea la 80%) si se inchidea si trebuia incarcat, dar am trimis-o la companie si mi-a reparat-o gratuit, ea fiind inca in garantie.
Si mai poti opta pentru E-BODA Essential A300(300lei) - o am de 1 an (face in iunie) nu am ajut probleme cu ea dar a trebuit sa o resetez de vreo 3 ori din diferite cauze (prima oara nu mergea magazinul google, dupa aceea unele jocuri mi se opreau si spunea ceva gen "aplicatia... nu raspunde.ne pare rau" ).
Oricum Allview e mai buna.
Baftaa!
P.S: Eu le-am cumparat de pe eMAG.Transportul a fost gratuit si fara probleme.Comanda a venit intr-o zi sau doua.

Răspuns utilizator avertizat