| Ioana22B a întrebat:

Ce telefon cu touch screen sa-mi cumpar si care sa aiba urmatoarele caracteristici:
-camera de 3 mp
-sa fie in mai multe variante de culori[de preferinta mov]
-sa aiba sistem de operare[pentru a-ti putea coda mesajele si fisierele mele]
-sa mearga bine touch screen-ul
-sa nu fie prea scump[laughing]
-sa aiba mai multe teme de aplicat telefonului.

As vrea sa imi iau un telefon in decembrie de la Vodafone si sper sa mai scoata atunci oferte promotionale, dar pana acum nu am gasit un telefon care sa aiba aceste caracteristici.Macar codcrying...am obs ca cele cu touch nu prea au cod...sad

8 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

Ce vrei tu este un telefon ideal si ieftin ceea ce nu prea exista, cel mai bine e sa cauti pe site la vdafone si sa vezi acolo, degaba iti recomandam noi anumite telefoane daca nu le gasesti spre vandare la Vodafone!

| frvtel a răspuns:

Nokia 5800

| muzicalBoX a răspuns:

laughing ceri cam multe de la un singur telefon laughing" -sa fie in mai multe variante de culori[de preferinta mov]" pentru dorinta asta tias recomanda Corby pentru aia cu sistem de operare tias recomanda un Samsung galaxi dar e unpic cam scump laughing

| c0l0rFuLLSkY a răspuns:

Samsung S5230 La Fleur ->
http://www.flashgsm.ro/....../index.php

Este la Vodafone :) sper sa-ti placa

Bafta ~

| Fluture a răspuns:

Eu zic ca cel mai bun ar fi Samsung Star, dar nu cred ca este si movlaughing[eu am vazut doar negru, alb si rozoh go on]
iar camera...eu il am cu 3, 2 mp, dar in reclame e cu 3 mpthinking
dar ti-l recomand pe astawinking
e 150 de ron la abonament de 9 eurohappy
are multe teme, si sistem de operare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand telefonul LG GD510

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand LG kp500 are camera de 3. 2 megapixel:d.Succes

| SweetDreamss a răspuns:

Eu am un LG GM 360 PE MOV:)))
Are camera de 6 mgb si are si mp3.
http://www.shopmania.ro/......36178.html : PRETURI

are 2 teme de blocare si 3 ecranuri care se schimba prinmiscarea degetului pe ecran primul este de start unde iti poti pune u ce vrei ex iconia de la muizc, alarma sau ora prin diferita tari ale lumii si calendarul, al doilea apelarea rapida iti poti pune o lisa cu persoanle pe care le apelegi cel mai des.
iar al 3lea cu istoricul apelorilor.

Uite o poza cu el : http://www.google.ro/......tp?/imgres r:15, s:21&tx=109&ty=16&biw=1280&bih=836

Tachul e f bun,
uyite aici mai mule inforamtii http://www.quickmall.ro/lg-gm360-viewty-snap-purple-80222.html

Sper sa iti fie de ajutor

By3by3:*