| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefon pe sina are de toate in el? ca tata a sunat la vodafone si a comandat la 140lei un samsung corby a esit mai ieftin pentru ca a facut abonament ...si cu un samsung corby imi da si un telefon samsung pe sina dar nu stiu cum arata si cate lucruri are pe el imi spuneti voi ce lucruri are in el?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are o camera probabil varza mp3 si radio. Special ca sa fie mai ieftin... bafta cu corbylaughing(asta daca vrei un tel mai bun)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

lalalalalalalalallalalalal

| funkydiva a răspuns:

Eu iti spun ca Nokia E65 e cel mai bun telefon cu sina... Eu pe al meu il am din 2007, de cand a aparut la noi si inca e functionabil. Ba mai mult, e super! Ii merge camera, radio-ul, bozele, se aude bine cand vorbesti la el, merge repede si ii tine si bateria pana la 4 zile.