| Steinhaus a întrebat:

Ce trebuie sa ai pentru. windows 7...si cam cat costa toate astea?

Răspuns Câştigător
| MadalinMarian a răspuns:

Windows 7 nu cere multe resurse.Eu am pe unitate :Ram 2GB, procesor 1, 60Ghz si placa video de 1 Gb si imi ruleaza windowsul foarte bine.Bafta.Sper ca te-am ajutata.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://windows.microsoft.com/ro-ro/windows7/products/system-requirements;)
Oricum sa stii ca nu e mare branza Windows 7. Are doar o interfata mai frumoasa, in rest aceleasi tampenii ca pe orice windows...

| SonicAndrei a răspuns:

Un calculator la 1000 lei e suficient să ruleze Windows 7 bine.