| Iozsa_Andrei_1991 a întrebat:

Ce trebuie sa fac? tatal meu are cont digi (rcs rds) si cand vreau sa intru pe un site gen ( Steam Community ) Imi apare o pagina de la digi care zice ca bla bla bla si accesul a fost interzis, si tata a mers pe contul de digi is a dezactivat optiunea si inca erorile persista! Ce trebuie sa fac?sad

1 răspuns:
| DryIce a răspuns:

Intra de pe browser tor. Poate e filtrat accesul pe net. Daca intri cu tor faci tunel la rds si iesi din sfera lor de actiune si atunci ei nu mai au ce acces sa blocheze ca nu mai vad pe unde intri. happy (daca asta e problema, daca e bug atunci nu stiu ce sa zic, ia alt stick sau alt cont). Sincer daca cu tor browser te lasa atunci e de la ei, iti filtreaza porturile.