| Kanghu a întrebat:

Ce ziceti de o categorie Informatica // IT // Programare or somethin`?

Astept pareri.

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...nu cred ca ar fi necesara!
... exista categoria tehnologie! care inlocuieste cu succes (parearea mea ) o categorie de programare/it!

| jabiilord a răspuns:

Da ar merge o categorie de IT cu subcategorii daca se poate:
IT
- devirusare
- windows
- programare
- etc...

NOname
| NOname a răspuns:

Pentru asa ceva avem deja "Tehnologie" si "Jocuri PC/online".
Eu cred, ca aceasta categorie ar fi in plus.
Numai bine!

| κλάους a răspuns:

Ar fi foarte OK. Dar nu cred ca sunt multi pe site care sunt interesatii, adica na...Si oricum. In doua zile o sa fie plina de intrebarii despre pisica mea, despre ciclu, despre sanatate, etc. Asa cum este si categoria jocuri...Dar na, Adminii decid ce o sa facahappy Dar ar fi ok