| Amelia87 a întrebat:

Ceasurile elvetiene sint intr-adevar cele mai bune? Si pretul este pe masura, dar totusi? thinking

5 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Da...asta e de cand lumea... ceasurile elvetiene sunt cele mai bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu isi permite oricine, sunt foarte bune de aceea au si resitat ca model pentru eleganta si distinctie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar totusi ...masoara, tot timpul si ele.si nu in favoarea noastra.la o adica... daca deschide dosarul, cucoana cu coasa, macar nu-ti pare rau. ca ceasul este exact.asta e valabil pentru toata lumea.

| Razvan a răspuns:

Sunt cele mai bune ceasuri din lume.Am vazut pe Discovery la emisiunea "Cum se fabrica" o incursiune in fabricile de gen din Elvetia.Atunci am inteles de ce costa atat de mult.Merita fiecare euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu toate