| comsacodrut a întrebat:

Cei care au televiune de la Rcs-Rds au in grila de programe discovery? Eu sunt la rcs si n am discovery

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In pachetul de baza nu vine inclus

| darrio2007 a răspuns:

Este.Cauta mai bine.

| Jipa95 a răspuns:

Ca si abonat la Rcd-rds iti spun ca nu ai discovery. L-au scos acum mai bine de 2 ani programul. In rest ai national geographic HD, history, travel, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu are la abonamentele normale...s-a scos in urma cu 3 ani

| Vofuse a răspuns:

Trebuie sa ai. Vorbeste cu ei deoarece este o problema.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vofuse):

Like cand lumea raspunde fara sa stie

| sltlp a răspuns (pentru Vofuse):

La rds nu ai discovery. S-au certat acum cativa ani pe contracte, si in urma negocierilor nereusite, au scos discovery. Ai cel mult daca vrei niste alternative de la digi.

| Vofuse a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu a zis ca are abonament normal. Eu il prind.

| Vofuse a răspuns (pentru sltlp):

Ahh.