| vladblaj a întrebat:

cei care și-au instalat ce ziceți sa i-mi instalez windows 10

Răspuns Câştigător
| Sheldon a răspuns:

E varianta finala intra pe https://wfl.ro
si aflii tot nu te lua dupa toti..si merge bine si stabil
folosesc win 7 pentru gaming momenta si win 10 pentru office etc. daca ai placa video nVIDIA ai si support dx12 api iar in caz de amd doar seriile hd7000 hd800 r7 r9 Intel cred ca are support pentru toate

| vladblaj explică (pentru Sheldon):

Ce procesor ai i-mi spui te rog

| Sheldon a răspuns (pentru vladblaj):

AMD Phenom II x4 945

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Eu l-am instalat pe tabletă, merge foarte bine dar faza e că nu e varianta finală! Eu îți recomand să mai aștepți puțin ca să apară varianta finală și până atunci pui Windows 8.1 căci se face mai ușor update-ul de la 8.1 la 10.

| vladblaj explică (pentru T0T):

Da eu întrebam de pc dar mersi că m-am uitat pe youtube și au un sistem asemănător mobile pc și de 8.1 am auzit ca toți se feresc de el

| T0T a răspuns (pentru vladblaj):

Se feresc idioții sau ăia care au ceva cu interfața lui dar e peste 7. Tabletele cu Windows au același sistem Windows de operare ca pe PC deci un fel de mini laptop. Poți să o numești și PC.

| gelu1970 a răspuns:

Nu