| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a întrebat:

Cel de-al doilea satelit european dedicat internetului broadband a fost lansat cu succes pe orbita Terrei. Spune un articol de la descopera.ro articolul il gasiti aici: http://www. descopera.ro/dnews/7852555-internet-de-pe-orbita-pentru- europeni intrebare este: Cu ce ne ajuta pe noi acest satelit? Putem avea internet fara vreun abonament la romtelecom, rds etc. Daca da?! As vrea si eu sa stiu cum se poate face acest lucru.

Răspuns Câştigător
| Kylexy a răspuns:

Poate sa fie o conexiune mai buna dar numai daca providerul de net care il ai sa aiba acces la satelitul respectiv laughing daca nu are ramai cu vechea banda de net

2 răspunsuri:
| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° explică:

J eu care speram la net gratislaughinglaughing

| Mafy_9646 a răspuns:

Abonamente gratuite in nici un caz laughing Dar probail o sa fie o conexiune mult mai buna.