| darrio2007 a răspuns:

Merge si telefonul mai bine?

| Simpatic a răspuns:

Pe romaneste a luat caruta si a transformat-o in lamborghini gallardo happy
Tot ce a facut a fost sa lipeasca un autocolant pe spatele telefonului, si asta il face sa semene cu un alt model de iphone, nimic deosebit, e ca si cum ai lipi niste dungi pe o masina si crezi ca asta ii mai da cai putere laughing
indienii astia nu prea au bani de sapun la modul general dar la pricepere sunt primii, au foarte multe alte chestii inteligente pe care le fac unii de acolo in ceea ce priveste sfera ITwinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa lipești un autocolant pe telefon? Vrăjitorie. Sigur nu merge

| johnnny123 a răspuns:

Ce anume să meargă? Realizezi că "schimbarea" este pur estetică? Adică sper că înțelegi că telefonul în sine nu s-a transformat în altceva. Sper...

| Lightdark explică (pentru johnnny123):

Normal tot iPhone Xr a rămas laughing laughing laughing

| johnnny123 a răspuns (pentru Lightdark):

Și atunci care-i întrebarea? Ce anume "să meargă"?

| RaluAle00 a răspuns:

Nu poți folosi laterna de la telefon

| Lightdark explică (pentru RaluAle00):

Pai de ce mă rog nu o poți folosi? Doar lanterna vine unde vina a 2 cameră fake nu?