| nopenopenopenoope a întrebat:

Chiar acum ma uitam pe youtube la un videoclip si imi plesneste stecherul de la boxe...in secunda 2 le-am scos din priza si intreabrea este daca le bag inapoi pocneste stecheru? va rog e urgent

Răspuns Câştigător
| Zoricutzu a răspuns:

Parerea mea e sa schimbi stecherul sau chiar cablul, e posibil ca sa aiba firele intrerupte undeva si sa nu faca contact bine ( nu-l mai pune in priza pana nu-l inlocuiest cu altul care nu are intreruperi). E foarte probabil ca sa ia foc daca il mai folosesti!

1 răspuns:
| monstrulet a răspuns:

E foarte posibil sa fie deja stricate. Daca o sa pocneasca iar nu stie nimeni sigur. Mirosea a ars?