| dublud a întrebat:

Cine are IPad am cateva intrebari happy promit sa dau funda la raspunsuri happy
1.De pe IPad de poate intra pe orice site?
2. Te poti juca jocuri de pe net de pe IPad
3. Poti asculta muzica in timp ce navighezi pe net pe el
4. E mai mult un laptop sau un telefon
5. Ce nota ii dati
6.Sunt applicatii faine gratis...
7. Aplicatiile care costa cum se platesc
8.Regretati ca aveti iPad
9.Eu am 13 ani imi ajunge 16 GB memorie?
10.Cum merge cu netu nu ai voie numai pe anumite situri?

Răspuns Câştigător
| dotcube a răspuns:

Nu am Ipad, dar nu trebuie neaparat sa ai ca sa poti raspunde tongue
1. Da, cat de bine e afisat depinde de site, continutul flash nu e afisat.
2.Jocuri flash nu, adica majoritatea jocurilor online, dar de exemplu miniclip.com are jocuri speciale pentru iphone, deci si pentru ipad.
3.Asta parca se poate.
4. E intre, nici telefon nici laptop.
5. 4/5
6.sunt,dar nu extrem de multe
7.card bancar
8--
9. Daca tii tot felul de prostii pe el nu, daca tii strictul necesar da.
10.Nu inteleg intrebarea.

2 răspunsuri:
| dotcube a răspuns:

@eleni 24 Exista browserul safari pentru navigare pe internet tongue

| eleni24 a răspuns:

Nu, nu poti deoarece pe el nu ai net ai doar youtoube