| Alecsanndraa a întrebat:

Cine are nevoie de programe/filme sau orice vreti voi scrieti aici si eu va dau link-ul! happy

Răspuns Câştigător
| ecristinamc a răspuns:

Aici trebuie sa pui intebari.Cine vrea o melodie pune o noua intrebare.Nu e chat

Te pup

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Ma intereseaza filmul asta: http://www.imdb.com/title/tt0046303/
merci.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

As dori amplitube 3 happy Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! As vrea si eu filmul "Megatron", a aparut in 2008 si a castigat la Cannes dar nu il gasesc,. Este romanesc, in regia lui Marian Crişan! Astept link..., id meu este dj.azot!