| neji a întrebat:

Cine are telefonul lg gt 405? Stie cineva pe ce nr la radioul telefonului se afla guerilla?

Răspuns Câştigător
| rox13 a răspuns:

Bunaaa, cred ca trebuie sa cauti frecventa pentru orasul tau al radioului Guerilla si apoi sa o setezi la radioul telefonului.

1 răspuns:
| DeeaPunk a răspuns:

Nu este o anumita frecventa pentru fiecare telefon ...cauta aici : http://radio.itbox.ro/frecvente-radio/radio-in-bucuresti/

Daca nu esti din bucuresti ai pe margine (in stanga) toate orasele cu acoperire radio...Succes!