| AnMa a întrebat:

Cine are The Sims 3 original, sa ma ajute si pe mine va rog cu acel cod de pe cutie ca sa imi pot face cont pe www.thesims3.com, va rog. sunt dispreta am urgenta nevoie pentru ca trebuie sa particip la un concurs... multumesc :D

7 răspunsuri:
| Liniuta_3048 a răspuns:

Eu am sims 3 original.il introduci pe thesims3.com si totul eok, nu prea inteleg care e problema tastraight face fi mai detaliata

| teddy_8141 a răspuns:

Eu am sims 3 si nu am de gand sa iti dau codu iatil si tu din magazin
daca il vrei. Tu crezi ca ti-l da cineva degeaba til dau eu cu 50 lei.
Daca te intereseaza contacteazama la teddy_branescu@yahoo.com

| teddy_8141 a răspuns:

Si codu e diferit la cd

| teddy_8141 a răspuns:

Codu ala in plus e diferit pe cd.

| Fireheart1996 a răspuns:

Codul poate fi folosit o singura data, so...

| lena_6547 a răspuns:

Iti spun codul numai daca imi spui si tu cum ai instlat joaca...Nustiu care din ele dar stiu ca unu functioneaza:TM9Z-NSLP-A3PN-UA3N-RRLD, BZ5V-HKPU-ST8R-GST2-URLD

| Aliiiiiiii a răspuns:

Off...si eu tot problema asta o am sad.