| maddy09 a întrebat:

Cine este fan Justin Bieber?
Adaugati-ma la prieteni daca sunteti fani Justin sau doar spuneti-mi daca sunteti happy!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt fan JB, il adooor, e un dulce
pup Justin

26 răspunsuri:
| ItzRivenGod a răspuns:

Dal dracul de prost.Nu ai vazut cum si-a luat o sticla de apa in cap si cum s-a lovit de o usa de sticla si a inceput sa planga ca un copil.

| NasteaPershakov a răspuns (pentru ItzRivenGod):

Nu chiar, nu am vazut! Si da-tsi terog seama la vorba.Si tie poate iti place alt cintaret.Dar fiecare are gusturile lui.Si apropo cu ce ocazie ai intrat la intrebarea aceasta? Numai ca sa-l numesti prost? Doar nu esti fan? nu-i asa?

| Elle a răspuns:

Get a life!

Asculta muzica adevarata (Bon Jovi, Metallica, Led Zeppelin, Godsmack etc.), nu porcarii d`astea!{Hai, sariti cu "STUPID"}

| ღShawtyღ a răspuns:

Eu suunt! Il adorr, Il ubesck:X:X te am la prtongue

| calin_6995 a răspuns:

Bai fetitelor, vo inebunit baietasu asta?,, ce dracu, reveniti-va in firehappy

| mODIN a răspuns:

Justin sa se duca dracul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cel mai mare fan, al tau Justin Biber te ador.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt fana sunt o Beliebera belieberi sunt mai tari decat fanii!

| summergirl25 a răspuns:

Sunt un mare fan Justin Bieber! Arata bine si canta superb! Vrei sa te adaug la prieteni?

| summergirl25 a răspuns:

Lala2345 are dreptate, lasatil in pace nu maiinjurati si alte chestii de genu! Ati auziti? Ca doar nimeni na spus ca trebuie sa va placa, doar nu mai spuneti si srieti rautati din astea!

| SmartLie a răspuns:

Suuuuuuuuuuuuuunt! laughing

| Conner a răspuns:

Eu sunt fan happy

| Alee_6805 a răspuns:

Nu sunt fan, dar mi se pare dragut, deci...

| StylesGeorgiii a răspuns:

Eu sunt fan JB love struck

| yuliutsa a răspuns:

Iaaaak nu il supoooort

| Vocaloid a răspuns:

Sunt mare fana de JB pe 14.4. 2013 ma duc la el la concert de abia astept iiiii big grin

| DyanaLove a răspuns:

Da sunt fan Justin dar nu sunt obsedata de el! cred ca este dragut si are o voce superbig grin

| Lala2345 a răspuns:

Da sunt fan Justin Bieber nu sunt obsedaata dar sa fiu sincera imi place cu arata si cum canta big grin.

PS celor care nu va place Justin Bieber nu mai trimiteti mesaje de genu "dal dracu " si abureli de acest fel

| alinaalinush a răspuns:

Eu sunt fan Jb! Il ador!big grin

| allthatmatters a răspuns:

Nu sunt fan.....eu sunt a true belieber! cum sa nu il iubesti pe justin?! e o crima!

| EwTeddy a răspuns:

Sunt 100% la 100% fan Justin Bieber
am postere, poze, etc...

| CristinutaBelieber a răspuns:

Eu sunt un mare fan ..Il ador este idolul meu.PUP :*

| NasteaPershakov a răspuns:

Il ador.E cel mai dragut baiat care l-am vazut in veatsa mea.Nu pot reda prin cuvinte dragostea fata de el.I love Justin.

| lianaaa00 a răspuns:

Eu sunt cel mai mare fan, stiu totul despre el!