| emyly_5078 a întrebat:

Cine imi da si mie adobe flash player pentru telefon? Imi trebuie urgent.Am samsung s5600v. Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa faci nimic ca sa vezi filme si sa te joci pe net. Poti sa- ti descarci filme si jocuri pe telefon, altceva nu poti sa faci. Daca vrei iti dau cateva site-uri de unde poti sa descarci filme si jocuri pe telefon.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa instalezi Adobe Flash Player pe Samsung S5600V pentru ca nu are sistem de operare nu e smartphone.

| Niko345 a răspuns:

CAutama pe skype:dumitrash10 sau mess:boluresti!

| emyly_5078 explică:

Pai ce pot face sa vad filmele si sa ma pot juca pe net?