| Little Kid a întrebat:

Cine imi da si mie programul ala care se vede la status ce muzica asculti? lasati idurile aici [-o

6 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

Nu trebuie nici un program.

Fa-ti un Playlist in Winamp.CLick pe Playlist - Playlist Preferences -General purpose - Yahoo! Messenger Now Playling...

Succes!

| M4RK a răspuns:

Daca nu mg cum am scris intra la messenger-preferences-yahoo! music si selectezi aia din mijloc si apoi vezi daca mg astept fundita :dblushing

| NimeniAlta a răspuns:

Programul e HyperIM... L-am incercat si eu dar nu mergestraight face... daca reusesti tu...sa-mi zici si mie cum ai facutlaughing

| shishilik a răspuns:

Se numeste HyperIM, si ti-am dat id printr-un mesaj privat.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yalinamaria@yahoo.com