| OfficialFallingStar a întrebat:

Cine imi da si mie un program cu care pot sa modific pozele ( sepia, alb-negru, sa scriu pe ele etc)? pls lasati site de unde pot downloada. FUNDA!

9 răspunsuri:
| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Photoscape...acesta este foarte bun...il am si eu :)

il poti downloada de aici:;)

http://www.photoscape.org/ps/main/download.php

| DrummerDreams a răspuns:

Daca vrei iti dau eu id meu si intri ca sa-ti dau programul.big grinpoate ca nu e asa de bun dar incearca.big griniti las id meu in mesaj privat.

| DrummerDreams a răspuns:

Id meu ii rebecajureschi baga-l si pot sa iti dau eu un program

| Pisicuța a răspuns:

Photoscape daca asta e ce cauti www.photoscape.org plz funda

| Samy_9877 a răspuns:

Picasahappy

| Gabytsuu a răspuns:

Photoscape

sau photoshophappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, daca mergi pe http://www.panalu.net/ gasesti programe pentru foto chiae si non instal, adica online

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://photoscape.ro.malavida.com/d3788-descarcare-gratuita-windows PhotoScape Simplu si Bun
Bafta.