| Shukacu a întrebat:

Cine imi da si mie un program sau site unde toate videourile sa pot sa le trag pe calculator si apoi sa mearga sa le trag pe telefonbig grin
FUNDA!

5 răspunsuri:
| ByaNca26 a răspuns:

Nu iti trebuie un program. intra pe youtube si iti alegi un video. dai dedesubt la download si alegi mp4 360pwinking fundita?

| Shukacu explică (pentru ByaNca26):

Nu apare download sry.

| ByaNca26 a răspuns (pentru Shukacu):

Intra pe youtube si iti iei absolut tot ce vrei daca stii sa cauti

| Shukacu explică:

NU merge.

| SamuraiX a răspuns:

Free Studio - Un program excelent! Uite aici link-ul : http://www.dvdvideosoft.com/free-dvd-video-software.htm.
Sper ca te-am ajutat! :))