| BoGhDaN a întrebat:

Cine imi imprumuta un cont de chatango, am luat ban pe un chat si astazi cand am facut inca un cont inca aveam ban. Asa vreau sa vad daca merge cu alte conturi big grin cel care da un cont functionabil are funda.

2 răspunsuri:
| Qphantom a răspuns:

Chestia e ca, nu conteaza cate conturi iti faci, de la cine iei cont, ban-ul este pe adresa Ip.Asa ca, daca vrei sa scapi, iti trebuie...alt Ip. o3o

| TheBRunner a răspuns:

UserName:TheBRunner
Parola:conttpu
Email-ul este tataruandrei12@yahoo.com in caz ca iti trebuie!